Praca w Swoim Domu Proste Wypełnianie Wniosków Umowa

Ogłoszenie dodane w miejscowości Ameryka w kategorii Marketing

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.
Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

Co oferujemy?

  • Działanie oparte na umowie

  • Wynagrodzenie w wysokości 2400 - 12000 PLN - uzależnione od zaangażowania

  • Wysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracy

  • Pracę zdalną, nie musisz wychodzić z domu

  • Narzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia - Szkolimy od A do Z

  • Zdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowego

  • Regularne szkolenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy w formie dodatkowej lub stałej

  • Pełne wsparcie osoby wprowadzającej

  • Świetną atmosferę oraz wsparcie całego zespołu

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat

  • Obywatelstwo polskie

  • Aktualne zamieszkanie na terenie Polski

  • Komputer lub smartfon z dostępem do internetu

  • Obsługa komputera na poziomie podstawowym

  • Sumienność, zaangażowanie i chęć do rozwoju

Opis Stanowiska:

  • działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku

  • nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,

  • obsługa Klienta,

  • tworzenie narzędzi reklamowych,

  • praca odbywa się w 100% w internecie, rozmowy telefoniczne nie są wymagane.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

  • Na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.

  • U nas nie ma górnej granicy zarobków dlatego już po około 2-3 miesiącach masz możliwość zarobków - 5 000 PLN a w kolejnych miesiącach - 12000 PLN i więcej miesięcznie.

  • Wszystko uzależnione od Twojego zaangażowania

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać 100% online.

Kliknij w link do mojego facebooka

Zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB, gdzie ze spokojem będę mógł się z Tobą kontaktować.
Zapoznaj się z moją tablicą, zaproś mnie do znajomych, NAPISZ WIADOMOŚĆ, a ja Tobie przedstawię szczegóły oferty i umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny.

Liczba Miejsc Ograniczona!!