Proszę o kontakt

Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

Kominki
Listopad 5, 2018
Miasto: Gdańsk
Województwo: Pomorskie
Data publikacji: Listopad 5, 2018
Data wygaśnięcia: 2018-11-30 20:26:00
Numer ogłoszenia: 5934 Odsłon: 14

Opis

Firma IGNIF to mający doskonałą opinię producent wkładów kominkowych, drzwi do kominka i kaset kominkowych. Ogromne doświadczenie sprawia, że firma ma w swojej ofercie produkty niebywałej jakości, które w idealnym stanie przetrwają nawet wieloletnie użytkowanie. Oferowane produkty charakteryzują się interesującym wzornictwem , a także niebywałą troską o detale.

Firma IGNIF stawia na nowoczesne technologie, dzięki czemu jej produkty są naprawdę niezwykłe. Firma zatrudnia mających wieloletnie doświadczenie pracowników doskonale znających się na swojej pracy, co jest gwarantem wysokiej jakości oferowanych produktów. Każdy element ma takie samo znaczenie. Dzięki temu powstać może trwała, świetnie wyglądająca całość, która zapewni bezpieczeństwo osobom, które zdecydowały się z postawić na produkty IGNIF. Do tego dodać należy naprawdę atrakcyjne ceny.

IGNIF to świetny wybór dla wszystkich poszukujących wkładów kominkowych oraz innych elementów do kominka cechujących się wysoką jakością. IGNIF to kominki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/

  • Sprzedam kocioł węglowy Classic
    Sprzedam kocioł węglowy Classic
    Luty 23, 2018 Kominki Legnica (Dolnośląskie)
    1600.00 PLN

    Moc 17 kW, ogrzewa pow. ok. 135 m2, sprawność 80%. Wykorzystuje jako paliwo węgiel kamienny typu miał. Kocioł ze sterownikiem do nadmuchu i ...