Kasjerka / Kasjer Gdańsk - Wynagrodzenia Tygodniowe

1 zdjęcie
1.00 PLN
ID #5539
Odsłon : 8 / Opublikowany 10 miesięcy temu

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku :

Kasjer/ka - Wynagrodzenia Tygodniowe!

Praca w lokalizacji : Gdańsk różne lokalizacje

Wymagania:

- pełnoletniości
- aktualnej książeczki sanepidu
- dyspozycyjności do pracy w tygodniu lub weekendy

Opis stanowiska:

-  obsługa klienta
-  realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala

Oferujemy:

- możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności względem dni
- wypłatę tygodniową, bądź miesięczną - do wyboru
- wynagrodzenie godzinowe
- szkolenie kasjerskie dla osób bez doświadczenia

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem portalu

KONTAKT TELEFONICZNY: 883 088 069

ZGŁOSZENIA OSOBISTE : Od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 FallWork Sp. z o.o. Biuro w Gdańsku - Zieleniak ul. Wały Piastowskie 1 / LOK. 613 - VI p, Gdańsk

Dodatkowe informacje

Strona www: www.fallwork.pl

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    FallWork
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Pomorskie
    Gdańsk
    Gdańsk
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    FallWork
    Kraj Polska
    Województwo Pomorskie
    Adres Gdańsk
    Typ Prywatny
    Kasjerka / Kasjer Gdańsk - Wynagrodzenia Tygodniowe - 1/1
    FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku : Kasjer/ka - Wynagrodzenia Tygo...
    1.00 PLN