Proszę o kontakt

Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

Kominki
Listopad 7, 2018
Miasto: Gdańsk
Województwo: Pomorskie
Data publikacji: Listopad 7, 2018
Data wygaśnięcia: 2018-11-29 23:46:00
Numer ogłoszenia: 5962 Odsłon: 5

Opis

Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości palenisk domowych i akcesoriów do kominków. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy poszukują kaset kominkowych lub drzwiczek do kominka też mogą skorzystać z usług tej firmy. Osoby, które postawiły na zakup akcesoriów kominkowych od firmy Kom-in.pl mogą liczyć także na pełen serwis pogwarancyjny produktów zepsutych bądź zużytych.

W firmie kładzie się nacisk na bardzo wysoką jakość znajdujących się w ofercie produktów. Na podkreślenie zasługuje fakt, że nie powstają one taśmowo. Firma może pochwalić się rozległym doświadczeniem i naprawdę dużym gronem naprawdę usatysfakcjonowanych klientów.

Tym, co wyróżnia ją spośród innych firm oferujących paleniska i akcesoria kominkowe jest  naprawdę indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się też stworzenia kominka na podstawie zdjęcia dostarczonego przez klienta oraz jego samodzielnie opracowanego projektu. Oferuje swoim klientom również możliwość rozszerzenia gwarancji. Kom-in.pl to najlepszy wybór dla wszystkich szukających kominka idealnie odpowiadającego indywidualnym wymaganiom.


Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/

  • Sprzedam kocioł węglowy Classic
    Sprzedam kocioł węglowy Classic
    Luty 23, 2018 Kominki Legnica (Dolnośląskie)
    1600.00 PLN

    Moc 17 kW, ogrzewa pow. ok. 135 m2, sprawność 80%. Wykorzystuje jako paliwo węgiel kamienny typu miał. Kocioł ze sterownikiem do nadmuchu i ...