Proszę o kontakt

Monter Mechanik

Niemcy - Dam pracę
Wrzesień 14, 2018
Miasto: Gdynia
Województwo: Pomorskie
Data publikacji: Wrzesień 14, 2018
Data wygaśnięcia: 2019-09-09 17:20:03
Numer ogłoszenia: 5148 Odsłon: 3

Opis

MK & LK pilnie poszukuje do pracy wykwalifikowanych osób na stanowisko:

MONTER MECHANIK

Miejsce pracy: Niemcy

Język niemiecki nie jest wymagany!

Obowiązki:

- Montaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w oparciu

o dokumentację techniczną

- Wytwarzanie, przygotowywanie i obróbka elementów maszyn i urządzeń

- Obsługa podstawowych narzędzi i maszyn ślusarskich/elektronarzędzi, dbanie o ich stan techniczny

- Uruchamianie maszyn i urządzeń przemysłowych u klienta

- Serwisowanie maszyn i urządzeń

- Dbałość o ustalony porządek w warsztacie

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie (mechaniczne)

- Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami oraz obsługa maszyn obróbczych (tokarka, frezarka)

- Doświadczenie w pracach spawalniczych będzie dodatkowym atutem

- Podstawowa znajomość rysunku technicznego

- Umiejętność pracy w zespole

- Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Sympatyczna atmosfera pracy

- Stabilne warunki zatrudnienia

- Umowa o pracę na pełny etat

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres office@mklk.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

  • Poszukiwana opiekunka seniora
    Poszukiwana opiekunka seniora
    Czerwiec 24, 2018 Niemcy - Dam pracę Gdańsk (Pomorskie)

      Nawiążemy współpracę z osobami, które chcą wyjechać do pracy w Niemczech przy opiece osób starszych. Nie pobiera...

  • Opiekunka do samotnej mobilnej Seniorki nieopodal Stuttgartu
    Opiekunka do samotnej mobilnej Seniorki nieopodal Stuttgartu
    Czerwiec 20, 2018 Niemcy - Dam pracę (Pomorskie)
    1.00 PLN

    Opiekunka do samotnej mobilnej Seniorki nieopodal StuttgartuWynagrodzenie : 1350 EuroTermin zlecenia : 01.07.2018. na 8 tygodniMiejscowość, ...

  • Pilnie - Kierowca  kat. C E
    Pilnie - Kierowca kat. C E
    Czerwiec 4, 2018 Niemcy - Dam pracę Gdynia (Pomorskie)

    MK & LK Agencja Pośrednictwa Pracy nr certyfikatu 16002 poszukuje dla swojego Klienta w Niemczech do pracy wykwalifikowanych osób...