Proszę o kontakt

Klej w sprayu w dobrej cenie 4TECHNIK

Produkcja
Marzec 13, 2018
Miasto: Katowice
Województwo: Śląskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Marzec 13, 2018
Numer ogłoszenia: 1720 Odsłon: 0

Opis

Funkcjonujemy na rynku usług realizowania sprzedaży rozmaitych produktów, jakie pochodzą z rynku budowlanego. Symultanicznie w naszej firmie jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom wykonanie poszczególnych usług zarówno sprawnie a również terminowo bez względu na rozmiar zamówienia. 


W naszej spółce posiadamy także zespół specjalistów, jacy mogą oferować naszym odbiorcom kompetentnego doradztwo przy dopasowaniu pojedynczych wyrobów do oczekiwań i potrzeb. Umożliwiamy naszym konsumentom między innymi takie wyroby jak klej w sprayu, jakie możemy naszym nabywcom umożliwić za pośrednictwem naszego internetowego sklepu. Wszystkie wyroby dostępne w naszej spółce są adekwatnie wyselekcjonowane a na dodatek zapewniamy także dostarczenie naszym klientom narzędzi budowlanych. 


Gwarantujemy naszym odbiorcom zarówno trwałe a dodatkowo zaawansowane narzędzia, co umożliwia na zagwarantowanie narzędzi do różnorodnych prac. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony sklepu internetowego oraz do zaznajomienia się z całą ofertą naszej spółki!


 


Kontakt:


 Klej w sprayu w dobrej cenie 4TECHNIK


4TECHNIK - ZAMOCOWANIA I NARZĘDZIA 


Kłodnicka 38 


40-702 Katowice


Tel.: + 48 505 44 30 70


 https://4technik.pl/Kleje-kontaktowe-w-sprayu


 


Strona www: 4technik.pl

Słowa kluczowe dla ogłoszenia :

Podobne ogłoszenia

 • Black Wolf Studio
  Black Wolf Studio
  Marzec 16, 2018 Produkcja Zakopane (Małopolskie)
  Proszę o kontakt

  Black Wolf Studio to profesjonalne studio fotograficzne z Zakopanego świadczące usługi graficzne i fotograficzne na najwyższym poziomie. W n...

 • Zakład szklarski wykona szkła do pieca i kominka
  Zakład szklarski wykona szkła do pieca i kominka
  Luty 8, 2018 Produkcja Kraków (Małopolskie)
  Proszę o kontakt

  Przedstawiamy solidny i profesjonalny zakład szklarski SzklarzKrakow.com, który jest wyspecjalizowany w wykonywaniu różnych ko...

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)