Klimatyzacja Expert PHU Opole

Cena : Proszę o kontakt

Biznes Handlowo-Usługowe „EXPERT” Mirosław Kukurowski para się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. 


 


EXPERT oferuje profesjonalny montaż oraz serwis klimatyzatorów i wentylatorów. Montuje systemy klimatyzacji oraz wentylacji przede wszystkim w domach, biurach i pomieszczeniach przemysłowych i innych. Poza tym specjalność firmy to solary – nowoczesne instalacje umożliwiające produkowanie energii z promieniowania słonecznego, także instalacje wodno-kanalizacyjne.


 


Firma zatrudnia obeznanych specjalistów posiadających obfite doświadczenie w płaszczyźnie wyboru, instalacji oraz serwisu sprzętu klimatyzacyjnych i do wentylacji. Nieustająco doskonalą oni swoje kwalifikacje i uczestniczą w różnorakiego rodzaju szkoleniach oraz kursach. Przy zakupie urządzeń interesanci dostają tutaj też fachowy serwis, konsulting w temacie eksploatacji oraz stały kontakt z przedstawicielami w obszarze konserwacji klimatyzacji oraz wentylacji.


 


Zakres zleceń spółki „EXPERT” to przede wszystkim województwo opolskie, a też ościenne województwa. Zapraszamy do zapoznania się z usługami!


 


 


Kontakt:


Klimatyzacja Opole Expert PHU


tel.: 601 892 551


email: expertmirek@op.pl


ul. Narutowicza 43; 49-340 Lewin Brzeski


http://klimatyzacjaopolskie.eu/