Garaże blaszane drewnopodobne, blaszaki - PerfektBlach

Limanowa Dodane : Styczeń 13, 2020 ID #1519 Odsłon: 0, dzisiaj 0

Firma PerfektBlach istnieje na rynku od 2004 r. Dzięki dobrej organizacji firmy oraz ciężkiej pracy zespołu doświadczonych pracowników szybko uzyskaliśmy wysoką pozycję w naszej branży.


Bazujemy na materiałach najwyższej jakości wyprodukowanych u nas w kraju. Przy wysokiej jakości naszych produktów staramy się utrzymać KONKURENCYJNE CENY.


Realizujemy zamówienia indywidualne i hurtowe. Działamy SZYBKO I RZETELNIE, ponieważ SZANUJEMY KLIENTA. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, Słowacji i Czech.


 


Oferta PERFEKT-BLACH


Głównym profilem produkcji naszej firmy są:


* garaże blaszane (blaszaki),


* garaże blaszane drewnopodobne,


* kioski i schowki blaszane,


* pawilony z blachy,


* hale i wiaty blaszane,


* bramy uchylne i dwuskrzydłowe,


* bramy przesuwne (posesyjne),


* bramy segmentowe,


* balkony,


* ogrodzenia,


* balustrady,


* kojce dla psów.


 


Nasze garaże blaszane to konstrukcje wykonana z profilu zamkniętego, który jest stabilniejszy i trwalszy w porównaniu do konstrukcji wykonanej z kątowników zimnogiętych czy ceowników.


Garaże posiadają dach dwuspadowy przykryty blacho-dachówką (kolor dachu do wyboru).


 


NOWOŚĆ - Garaże drewnopodobne


Garaże w kolorze Złoty Dąb to nasza najnowsza oferta skierowana do Klientów, którzy liczą na to, że ich garaż będzie idealnie prezentował się obok pozostałych obiektów.


 


Jako producent garaży blaszanych oferujemy Państwu nowoczesne garaże z blachy dostosowane do indywidualnych potrzeb, z dodatkami i w kolorze jaki sobie Państwo wymarzycie.


Nasze konstrukcje stalowe zadowolą najbardziej wymagających klientów. Tylko u nas można otrzymać garaże blaszane tanio a jednocześnie wykonane z najwyższą starannością. Dzięki temu będą z Państwem przez długie lata i zapewnią pojazdom bezpieczeństwo a Państwu oszczędność.


 


Gwarancja na garaż


Nasza firma udziala gwarancji na wykonany przez nas garaż na podstawie faktury VAT lub paragonu zakupu. Gwarancja jest udzielana na okres dwóch lat.


 


Siedziba firmy:


F.P.U.H. PERFEKT-BLACH


Krasne Lasocice 92


34-620 Jodłownik


 


Kontakt:


kom: (+48) 605 273 394


kom: (+48) 695 836 770


kom: (+48) 695 929 504Strona www: perfektgaraze.pl