Klinika rehabilitacyjna w Szwajcarii poszukuje lekarza na oddział wewnętrzny

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #344
Odsłon : 32 / Opublikowany 6 miesięcy temu

RENOMOWANA KLINIKA REHABILITACYJNA W TZW. SCHWEIZER MITTELLAND (LUZERNA) POSZUKUJE LEKARZA NA ODDZIAŁ WEWNETRZNY (100%).

WYMAGANIA:

v  Ukończone studia lekarskie

v  Język niemiecki na poziomie B2/C1

v  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (anglojezyczni pacjenci)

v  Specjalizacja nie wymagana

v  Gotowość do pracy na oddziale wewnętrznym

v  Profesjonalizm i kompetencja w kontaktach z pacjentami

OFERUJEMY:

v  Zarobek dla lekarza po studiach oD 7000 SFr

v  Z dwuletnim doświadczeniem zawodowym od 7500 SFr

v  Zakwaterowanie w cenie ok. 500 SFr

v  Wprowadzenie w zakres obowiązków

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu poprzez:

·         maila na: office@beta-active.de , pflege-kraft@beta-aktiv.de

·         telefon: +49 7322 9587101

·         telefon: +48 574 699 866

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    Beta-aktive Elisabeth Sobiech
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Łódzkie
    Łódź
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Kraj Polska
    Województwo Łódzkie
    Adres Łódź
    Typ Prywatny
    Klinika rehabilitacyjna w Szwajcarii poszukuje lekarza na oddział wewnętrzny - 1/1
    RENOMOWANA KLINIKA REHABILITACYJNA W TZW. SCHWEIZER MITTELLAND (LUZERNA) POSZUKUJE LEKARZA NA ODDZIAŁ WEWNETRZNY (100%).     WYMAGANIA: v  Ukończone studia lekarskie v  Język niemiecki na poziomie B2/C1 v  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (anglojezyczni pacjenci) v...