Kursy dietetyki

1 zdjęcie
290.00 PLN
ID #7344
Odsłon : 21 / Opublikowany 6 miesięcy temu

Kursy dietetyki online są to kursy stworzone przez Akademię Dietetyki - placówkę oświatową działającą na rynku szkoleń od wielu lat, będącą liderem w swojej dziedzinie. Kursy dietetyki znajdują się na platformie, którą można znaleźć pod adresem https://www.kursdietetyki.pl/.


W swojej ofercie posiadamy następujące szkolenia:


·         Żywienie w sporcie


·         Żywienie kobiet w ciąży i karmiących


·         Żywienie dzieci


Każdy kurs składa się z kilkunastu materiałów filmowych i dołączonych do nich zestawu ćwiczeń. Takie połączenie pozwala na przećwiczenie i utrwalenie zdobytych wiadomości. Natomiast przedstawienie treści w formie filmików jest urozmaiceniem i ciekawą alternatywą dla standardowej, wykładowej formy kursów. Każdy materiał filmowy i zadania można oglądać i rozwiązywać dowolną ilość razy, aż do uzyskania zadowalającej poprawności.  W każdej chwili można również wrócić do poprzedniego działu i ponownie zapoznać się z przedstawianymi treściami.


Każdy kursant w dowolnym momencie może sprawdzić swoje postępy na własnym panelu użytkownika.   Zgodnie z paskiem postępu – realizowany kurs realizujesz w dowolnym momencie na którym skończyłeś ostatnia sesje szkolenia.


Kurs można wykupić w każdej chwili. Dostęp do wybranego kursu trwa 6 miesięcy, nie jest to zamknięty również po zakończeniu i zdaniu egzaminu.  Z platformy można korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Cena kursu to 290 zł brutto. Istnieje możliwość otrzymania faktury za płatność na dowolne dane.


Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych kursów.


Kontakt 


Akademia Dietetyki
ul. Jaracza 36 b/3
90-252 Łódź


https://www.kursdietetyki.pl/


Tel. 784 950 203,  42 630 06 80
mail: kursyonline@akademiadietetyki.pl

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Jan
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Łódzkie
  Łódź
  Jaracza 36 B/3
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Jan
  Kraj Polska
  Województwo Łódzkie
  Adres Łódź
  Typ Prywatny
  Kursy dietetyki - 1/1
  Kursy dietetyki
  Kursy dietetyki online są to kursy stworzone przez Akademię Dietetyki - placówkę oświatową działającą na rynku szkoleń od wielu lat, będącą liderem w swojej dziedzinie. Kursy dietetyki znajdują się na platformie, którą można znaleźć pod adresem https://www.kursdietetyki.pl/. W swojej o...
  290.00 PLN