Lubin! Praca od zaraz w markecie! Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty!

Proszę o kontakt
ID #3088
Odsłon : 23 / Opublikowany 3 miesięcy temu

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

KASJER/SPRZEDAWCA lub WYKŁADANIE TOWARU

Lokalizacja: Lubin

Obowiązki:

- wykładanie towaru,

- kontrola terminu ważności produktów,

-obsługa klienta,

-obsługa terminala płatniczego oraz kasy,

-dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

-dyspozycyjność,

-aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

-pełnoletność- ukończone 18 lat,

-chęć do pracy i pozytywne nastawienie :)

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną – praca tymczasowa,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

-bezpłatne szkolenia,

-elastyczny grafik!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 727 405 040

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: m.koziel@workprofit.pl z dopiskiem „Lubin” oraz dołączoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”

Dodatkowe informacje

Strona www: 727405040

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    Martyna
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Dolnośląskie
    Lubin
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Martyna
    Kraj Polska
    Województwo Dolnośląskie
    Adres Lubin
    Typ Prywatny
    Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Sku...