2xldo8xl - Odzież męska

Darmowe
ID #7212
Opublikowany 4 miesięcy temu

Wyszukujesz odpowiednich ciuchów dla siebie? Jeżeli tak to idealnie trafiłeś. Adres naszej strony: http://2xldo8xl.pl/. Nasze Dane kontaktowe: 2xldo8xl ul. Katowicka 35 / 122, 61-131 Poznań, Telefon 509-100-307, adres e-mail: oversizeman@gmail.com, 2xldo8xl to otoczenia, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy w swoim wyborze kolekcje premium, bielizne, bluzy, buty, dresy, kamizelki, koszule, kurtki, spodnie, t-tshirty. A wszyściuśko dla postaci o ogromniejszych kalibrach. Ciuchy od 2XL do 8XL. Naszą firmę wyróżnia troska o szczegóły, wspaniałej jakości produkt do produkcji ciuchów jak i czyste praktyczne schematy. Krój jest dzisiejszy, a ciuchy nosi się niezwykle wygodnie. Nasza firma kieruje sprzedaż internetową dla panków w większych gabarytach. Nasz sklep, charakteryzuje głównie wieloletnie doświadczenie w specjalności odzieżowej. Dobro petenta jest dla nas najdonioślejsze, zabiegamy by ciuchy w formatach od 2xl do 2xl były stosowane fraz z świetnie wyglądającym i pasującym krojem. Doskonale zdajemy sobie ideę z tego, że na polskiem rynku brakuje ładnych łachów w tym formacie, dla tego zależy nam by to przekuć i wprowadzić udogodnienie oraz zadowolenie dla noszących taki format. Produkcja tego gatunku rozmiarów wymaga od nas nakładu ciężkiej pracy, nakładów finansowych tudzież monstrualnej motywacji, której nam nie brakuje. Zabiegamy aby produkt był najwyższej jakości, który jest wytrzymały, przewiewny a zarówno wygodny. Hołubiąc o zapotrzebowanie naszych delikwentów, staramy się by garderobę opierała się na aktualnych trendach mody. Można znaleźć u nas łachy na każdą okazję, wykonujemy odzież powszednią, sportową, wizytową czy też formalną. Zapraszamy również do odwiedzania i czytania naszego bloga. Jeśli masz któreś pytania, nasz serwis jest rad od 10-18.
Dane Firmy: Allsizeman Polska s.c. M. Nowak, M. Przewoźny ul. Poznańska 26 62-035 Kórnik można nas rówież odwiedzić w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Poznaniu przy ul. Katowickiej 35.

Dodatkowe informacje

Strona www: http://2xldo8xl.pl

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Waldemar
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Wielkopolskie
  Poznań
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Waldemar
  Kraj Polska
  Województwo Wielkopolskie
  Adres Poznań
  Typ Prywatny
  2xldo8xl - Odzież męska
  Wyszukujesz odpowiednich ciuchów dla siebie? Jeżeli tak to idealnie trafiłeś. Adres naszej strony: http://2xldo8xl.pl/. Nasze Dane kontaktowe: 2xldo8xl ul. Katowicka 35 / 122, 61-131 Poznań, Telefon 509-100-307, adres e-mail: oversizeman@gmail.com, 2xldo8xl to otoczenia, w którym każdy...
  Darmowe