2xldo8xl - Odzież męska

Darmowe
ID #7213
Opublikowany 4 miesięcy temu

Wyszukujesz stosownych ciuchów dla siebie? Jeżeli tak to doskonale trafiłeś. Adres naszej strony: http://www.2xldo8xl.pl/. Nasze Dane kontaktowe: 2xldo8xl ul. Katowicka 35 / 122, 61-131 Poznań, Telefon 509-100-307, adres e-mail: oversizeman@gmail.com, 2xldo8xl to miejsca, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy w swoim wyborze kolekcje premium, bielizne, bluzy, buty, dresy, kamizelki, koszule, kurtki, spodnie, t-tshirty. A wszyściuśko dla postaci o większych rozmiarach. Ciuchy od 2XL do 8XL. Naszą spółkę charakteryzuje dbałość o niuanse, wspaniałej jakości produkt do fabrykacji ciuchów jak i czyste praktyczne wzory. Krój jest nowoczesny, a ciuchy nosi się nadzwyczaj komfortowo. Nasza firma prowadzi dystrybucję internetową dla mężczyzn w większych gabarytach. Nasz sklep, znamionuje głównie wieloletnie doświadczenie w specjalizacji tekstylnej. Dobro interesanta jest dla nas najistotniejsze, staramy się by ciuchy w rozmiarach od 2xl do 2xl były stosowane fraz z doskonale prezentującym się i pasującym krojem. Świetnie zdajemy sobie ideę z tego, iż na polskiem rynku brakuje schludnych łachów w tym gabarycie, dla tego zależy nam by to przekuć i przedłożyć udogodnienie oraz zadowolenie dla dźwigających taki format. Produkcja tego typu gabarytów wymusza od nas nakładu ciężkiej profesji, nakładów finansowych tudzież monstrualnej motywacji, której nam nie brakuje. Staramy się aby materiał był wysokiej jakości, który jest wytrwały, przewiewny a naraz wygodny. Troszcząc się o zapotrzebowanie naszych interesantów, staramy się by szatę opierała się na bieżących stylach mody. Można znaleźć u nas łachy na każdą okazję, czynimy odzież dzienną, sportową, codzienną a także formalną. Zapraszamy również do odwiedzania i czytania naszego bloga. Jeśli masz jakieś zapytywania, nasz serwis jest przychylny od 10-18.
Dane Firmy: Allsizeman Polska s.c. M. Nowak, M. Przewoźny ul. Poznańska 26 62-035 Kórnik można nas rówież odwiedzić w sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Poznaniu przy ul. Katowickiej 35.

Dodatkowe informacje

Strona www: http://2xldo8xl.pl/

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Leszek
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Wielkopolskie
  Poznań
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Leszek
  Kraj Polska
  Województwo Wielkopolskie
  Adres Poznań
  Typ Prywatny
  2xldo8xl - Odzież męska
  Wyszukujesz stosownych ciuchów dla siebie? Jeżeli tak to doskonale trafiłeś. Adres naszej strony: http://www.2xldo8xl.pl/. Nasze Dane kontaktowe: 2xldo8xl ul. Katowicka 35 / 122, 61-131 Poznań, Telefon 509-100-307, adres e-mail: oversizeman@gmail.com, 2xldo8xl to miejsca, w którym każd...
  Darmowe