Proszę o kontakt

Sprzedawca na stoisku z truskawkami

Sprzedaż, Handel
Maj 15, 2018
Miasto: Szczecin
Województwo: Zachodniopomorskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Maj 15, 2018
Numer ogłoszenia: 3053 Odsłon: 5

Opis

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:  Sprzedawca na stoisku z truskawkami dla marketu spożywczego.

Nr ref.: tru/szc/2018
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

·         ważenie, pakowanie i sprzedaż sezonowych owoców,

·         dbanie o porządek na miejscu pracy.

Wymagania:

·         aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

·         komunikatywność,

·         chęci do pracy,

·         mile widziany status ucznia/studenta.

Oferujemy:

·         stawkę godzinową: 15,00 zł brutto,

  • zatrudnienie na okres około 1-2 miesięcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@hmserwis.pl w temacie wiadomości wpisując nr referencyjny: tru/szc/2018 lub zapraszamy do naszego biura mieszczącego się przy Bogusława X 1/13  (III piętro).

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto :-)

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Elektryczna nabijarka do gilz papierosowych
www.trezo.com.pl

Skup samochodów :
www.skupautsamochodow.pl

Strona www: 914331433