Wymiana szybki iphone Szczecin

Cena : 500.00 PLN

Wymiana szybki iphone Szczecin


 


Serwis MacBook Szczecin zajmuje się profesjonalnym serwisem oraz naprawą produktów marki Apple. Jesteśmy firmą  z ogromnym doświadczeniem, zrzeszającą dobrych specjalistów w dziedzinie nowych technologii. Jesteśmy zlokalizowani w mieście, z siedzibą przy ulicy Edmunda Bałuki 22/u1.


 


 


Cechuje nas kompleksowe i indywidualne podejście do każdego klienta. Przy oddaniu urządzeńdo naprawy otrzymacie aż 6 miesięcy gwarancji na jego naprawę. Zawsze odzyskasz z powrotem w pełni zdiagnozowane urządzenie. Przy każdej wizycie w naszym serwisie Apple Twój sprzęt czeka obowiązkowa diagnostyka i testowanie wszelkich komponentów. Za każdym razem możesz liczyć na pełen profesjonalizm, a szczególnie w przypadku dokumentacji. Przy każdym korzystaniu z usług naszego serwisu i Mac otrzymujesz pokwitowanie za zostawione w naszym serwisie urządzenia, z dołączonym opisem konkretnego zlecenia, przewidywaną datą naprawy i związanymi z nią kosztami.


 


 


Dane firmy:


iPhone-Serwis.szczecin.pl iPhone Serwis MacBook Serwis Szczecin


Edmunda Bałuki 22/u1


70-407 Szczecin


tel. +48 530 530 412


 


adres strony:


www.iphone-serwis.szczecin.pl


<a href="http://iphone-serwis.szczecin.pl/">www.iphone-serwis.szczecin.pl</a>


Nasz serwis iMac wykonuje przede wszystkim profesjonalną naprawę MacBook Pro, MacBook Air, iMac oraz Mac Mini.


W zakresie naszych usług leżą naprawy sprzętu: naprawa płyty głównej, pamięci Ram, naprawa po zalaniu, naprawa karty graficznej GPU MacBook iMac. Ale również wszelkiego rodzaju wymiany, na przykład karty graficznej GPU MacBook iMac, matryc i skrzydła MacBook, klawiatury MacBook, baterii MacBook, pamięci Ram . </br>


Serwis iMac Szczecin wykonuje dodatkowo mnóstwo innych usług, niezwiązanych z awariami użytkowanego sprzętu. W zakresie naszych usług leży  przywracanie systemu po awariach, odzyskiwanie danych, formatowanie dysków i instalacja oprogramowania, tworzenie kopii zapasowych, usuwanie wirusów i instalacja oprogramowania antywirusowego lub migracja danych. Instalujemy także system OS X.


 


 


Okaż zaufanie specjalistom: serwis iphone to idealne miejsce dla Twojego urządzenia. Uzyskaj gwarancję skutecznej naprawy za optymalną cenę!