Spawacz TIG 141 - Tczew

Proszę o kontakt
ID #6838
Opublikowany 5 miesięcy temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG 141

Miejsce pracy: Tczew

Zakres obowiązków :

  • Montaż i spawanie szaf bazowych dla telefonii komórkowej;

  • Dopasowywanie kształtu elementów poprzez cięcie, gięcie, itp.;

  • Wykonywanie konstrukcji z blachy ze stali zwykłej, czarnej i nierdzewnej o grubości od 1 – 3,5 mm;

  • Spawanie jednowarstwowe, jednostronne i dwustronne na podkładce i bez;

  • Wykonywanie złączeń pachwinowych i czołowych;

  • Wizualna weryfikacja spoin;

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Wymagane doświadczenie w pracy przy produkcji;

  • Wykształcenie zawodowe - spawacz lub techniczne;

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego i praktyczna umiejętność pracy z nim;

  • Posiadanie aktualnych certyfikatów spawalniczych 141;

  • Wiedza fachowa z dziedziny spawalnictwa i montażu;

  • Mile widziane certyfikaty spawalnicze 135/136 oraz 131.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia kwartalna + premia frekwencyjna);

  • Możliwość awansu;

  • Praca w systemie 3 zmianowym (od poniedziałku do piątku), możliwe nadgodziny (możliwość pracy w soboty).

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez LeasingTeam Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres daneosobowe@leasingteam.pl

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    LeasingTeam Professional
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Pomorskie
    Tczew
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Kraj Polska
    Województwo Pomorskie
    Adres Tczew
    Typ Prywatny
      LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami lu...