PRACA - KSIĘGOWOŚĆ

5000.00 PLN
ID #6624
Odsłon : 2 / Opublikowany 8 miesięcy temu

Specjalista ds. VAT

Zakres obowiązków:

Kontrola faktur i innych dokumentów pod względem formalno - rachunkowym;

Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych zgodnie z planem kont;

Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży;

Sporządzanie innych dokumentów księgowych;

Obsługa rachunków bankowych;

Przygotowywanie i uzgadnianie rejestrów VAT oraz innych raportów finansowych;

Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych;

Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Oczekiwania:

Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych (CIT,VAT)

Doświadczenie w rozliczaniu VAT w instytucji finansowej - WYMÓG KONIECZNY;

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse)

Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w księgowości;

Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)

Dobra znajomość j. angielskiego;

Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Atrakcyjne wynagrodzenie;

Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Lokalizacja: Warszawa - okolica wyścigów konnych na Służewcu.

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • księgowość praca VAT finanse bankowość

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    Paulina
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Mazowieckie
    Warszawa
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Paulina
    Kraj Polska
    Województwo Mazowieckie
    Adres Warszawa
    Typ Prywatny
    Specjalista ds. VAT       Zakres obowiązków:       Kontrola faktur i innych dokumentów pod względem formalno - rachunkowym;   Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych zgodnie z planem kont;   Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży;  ...
    5000.00 PLN