Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta - PLAY

Proszę o kontakt
ID #6429
Odsłon : 47 / Opublikowany 6 miesięcy temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszego Klienta – firmy PLAY poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta

Obowiązki:

  • Rozwiązywanie zgłoszeń klientów PLAY;

  • Back - office'owa obsługa klienta;

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy;

  • Udzielanie informacji.

Oczekiwania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta;

  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferta:

  • Umowa o pracę oraz stabilne zatrudnienie;

  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy powiązany z osobistymi wynikami pracy;

  • Możliwości rozwoju w strukturach PLAY: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne;

  • Imprezy integracyjne;

  • Lekcje j. angielskiego;

  • Karta MultiSport; opieka medyczne i ubezpieczenie na życie.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Aplikuj: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pracownik-Biurowy-ds-Obslugi-Klienta-Play/22643-41539-25-63f-1647.html

Dodatkowe informacje

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    LeasingTeam Professional
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Mazowieckie
    Warszawa
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Kraj Polska
    Województwo Mazowieckie
    Adres Warszawa
    Typ Prywatny
    LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi ...