Proszę o kontakt

Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta - PLAY

Call Center, Obsługa Klienta
Grudzień 5, 2018
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Data publikacji: Grudzień 5, 2018
Data wygaśnięcia: 2019-01-05 11:01:00
Numer ogłoszenia: 6429 Odsłon: 16

Opis

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszego Klienta – firmy PLAY poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta

Obowiązki:

  • Rozwiązywanie zgłoszeń klientów PLAY;

  • Back - office'owa obsługa klienta;

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy;

  • Udzielanie informacji.

Oczekiwania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Mile widziane doświadczenie w dziale obsługi klienta;

  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferta:

  • Umowa o pracę oraz stabilne zatrudnienie;

  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy powiązany z osobistymi wynikami pracy;

  • Możliwości rozwoju w strukturach PLAY: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne;

  • Imprezy integracyjne;

  • Lekcje j. angielskiego;

  • Karta MultiSport; opieka medyczne i ubezpieczenie na życie.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Aplikuj: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pracownik-Biurowy-ds-Obslugi-Klienta-Play/22643-41539-25-63f-1647.html

  • Szukasz Pracy ? My szukamy Ciebie !!! Praca w Domu
    Szukasz Pracy ? My szukamy Ciebie !!! Praca w Domu
    Czerwiec 11, 2018 Call Center, Obsługa Klienta Warszawa (Mazowieckie)

    Dzień Dobry, dziękujemy za zainteresowanie się naszym ogłoszeniem. Interesuje cię praca w domu przy własnym komputerze ? Lubisz kontaktować ...

  • Policjatów Emerytowanych zatrudnimy na ETAT
    Policjatów Emerytowanych zatrudnimy na ETAT
    Luty 17, 2018 Call Center, Obsługa Klienta Warszawa (Mazowieckie)

    Zatrudnimy na Etat Emerytowanych Policjantów z rejonu Całej Polski Jesteśmy Kancelarią Prawną specjalizującą się w dochodzeniu roszcz...

  • Ankieter online - Płatne wypełnianie ankiet
    Ankieter online - Płatne wypełnianie ankiet
    Styczeń 4, 2018 Call Center, Obsługa Klienta Warszawa (Mazowieckie)
    250.00 PLN

    Do naszego nowego projektu poszukujemy współpracowników na stanowisko: Ankieter OnlineOczekujemy:- dyspozycyjności 10-30min dz...