Timber Market - Oleje do drewna

Warszawa Dodane : Październik 8, 2019 ID #349 Odsłon: 0, dzisiaj 0

Timber Market to firma, która sprzedaje tylko produkty najwyższej jakości z dziedziny stolarskiej, budowlanej oraz parkietowej i drewnianej.


Największą motywacją do powstania naszego sklepu było długoletnie praktyczne doświadczenie przy produktach dostępnych w naszym sklepie Timber Market. Doświadczenie, które każdego dnia nabywamy w trakcie prowadzenia firmy stolarskiej bazującej na oferowanych produktach, pozwoliło nam pokazać Państwu tylko produkty o najwyższej jakości oferowanych artykułów.


Sprzedajemy produkty z branży stolarskiej, tylko najlepszych producentów, znanych i szanowanych w tej dziedzinie. Główny nacisk kładziemy na oleje do drewna oraz kleje do drewna, takich firm jak: Kleiberit, Remmers, Osmo, Rakoll lub Sika.


W swojej ofercie mamy również woski do drewna, lazury, kleje do drewna ,kleje montażowe, kleje kontaktowe, wkręty ciesielskie, wkręty tarasowe, czy oleje do drewna. Jeżeli są Państwo zainteresowani produktami z naszego sklepu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub odwiedzenia naszej witryny internetowej.


 


Zapraszamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Timber Market: timbermarket.pl - Timber Market - Kleje do drewna