Warszawa kurs dietetyki zaawansowany

Dietetyka Warszawa – szkolenia zawodowe z dietetyki


Kurs dietetyki podstawowy w Warszawie (mazowieckie)


Kurs dietetyki podstawowy to pierwszy etap szkolenia w Akademii Dietetyki w Warszawie. Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne w zakresie dietetyki i żywienia. Zajęcia odbywają się najczęściej w trybie weekendowym w godzinach 9:00 – 17:00, przez 6 dni. Do uczestnictwa w kursie nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie edukacyjne, dlatego jest idealne dla każdego, kto chce podnieść swoje kwalifikacje i rozwinąć swoje umiejętności i zapoznać się z najnowszą wiedzą z dietetyki.


Cena: 890 zł (brutto)


Kurs dietetyki zaawansowany w Warszawie (mazowieckie)


Kurs dietetyki zaawansowany to kolejny etap szkolenia z dietetyki realizowany w Akademii Dietetyki. Kurs obejmuje 60 godzin dydaktycznych, na którym kursant zdobywa wiedzę na temat żywienia w różnych stanach chorobowych, psychodietetyki i roli aktywności fizycznej w dietoprofilaktyce. Po ukończeniu szkolenia uczestnik ma możliwość przystąpienia do egzaminu, po którym otrzymuje dyplom potwierdzający przygotowanie do zawodu dietetyka.


Cena: 890 zł (brutto)


Akademia Dietetyki – zawodowe szkolenia w Warszawie


Akademia Dietetyki jest specjalistyczną instytucją szkoleniową zajmującą się edukacją w zawodzie dietetyk w Warszawie od ponad 7 lat. Jako jedyna placówka oświatowa posiada Akredytację Kuratorium Oświaty na prowadzenie kursów dietetyki.  Szkolenia realizowane przez Akademię Dietetyki są na bardzo wysokim poziomie - oferta edukacyjna obejmuje kursy realizowane w trybie stacjonarnym w  sali dydaktycznej jak i kursy online (e-learning).


Dietetyka Warszawa -  aktualne terminy kursów w Warszawie:


http://www.akademiadietetyki.pl/warszawa/


Akademia Dietetyki
02-026 Warszawa ul. Raszyńska 22
tel. 22 250 13 50 
mail: biuro@akademiadietetyki.pl