praca opiekunka osób starszych Wrocław

1 zdjęcie
1.00 PLN
ID #5607
Odsłon : 22 / Opublikowany 10 miesięcy temu

Pracuj z MEDIPE przy opiece osób starszych w Polsce!

Miejscowość: Wrocław

Forma opieki: godzinowa

Podopieczny (93 l.) to miły i spokojny senior, który ma problemy ze słuchem i poruszaniem się.
Potrzebuje pomocy przy codziennej higienie, czynnościach domowych, a czasami w robieniu zakupów. Pan mieszka sam.
Senior potrzebuje wsparcia Opiekunki codziennie, od poniedziałku do soboty, w godzinach od 15.00 do 17.00/18.00.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz pomoc w codziennych czynnościach.

Wymagania:doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz dyspozycyjność w ustalonych godzinach.

Zainteresowało Cię to zlecenie? Chcesz poznać inne oferty pracy w Polsce? Skontaktuj się z nami!
Oferujemy pracę w formie godzinowej, całodniowej, całodobowej czy w wybrane dni tygodnia.
Tel.: 71 750 78 24, 600 020 309, 600 020 334
Mail: biuro@medipe.com

Starsza osoba w Twojej rodzinie nie radzi sobie już tak dobrze jak kiedyś i potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach?
MEDIPE zapewnia Seniorom kompleksową opiekę w ich własnych domach w wybranej formie.
Skontaktuj się z nami - 717507824
biuro@medipe.com

Dodatkowe informacje

Strona www: www.medipe.com

Słowa kuczowe: • praca opieka praca opiekunki

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Komentarze

    Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
    MedipePolska
    Niezarejestrowany użytkownik

    Lokalizacja

    Polska
    Dolnośląskie
    Wrocław
    Cała Polska
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Kraj Polska
    Województwo Dolnośląskie
    Adres Wrocław
    Typ Prywatny
    praca opiekunka osób starszych Wrocław - 1/1
    Pracuj z MEDIPE przy opiece osób starszych w Polsce! Miejscowość: Wrocław Forma opieki: godzinowa Podopieczny (93 l.) to miły i spokojny senior, który ma problemy ze słuchem i poruszaniem się. Potrzebuje pomocy przy codziennej higienie, czynnościach domowych, a czasami w robieniu zakup...
    1.00 PLN