Wrocław kurs dietetyki podstawowy

Dietetyka Wrocław – szkolenia zawodowe


Kurs dietetyki podstawowy  w Wrocław


Kurs dietetyki podstawowy jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych żywieniem  i dietetyką. Program obejmuje podstawowe  zagadnienia z anatomii, fizjologii i biochemii, ale również zawiera wytyczne dotyczące prowadzenia wywiadów z pajetami, układania jadłospisów, oceny stanu odżywienia i korzystania z norm.  Kurs kończy się otrzymaniem zaświadczenia MEN i wewnętrznym Akademii Dietetyki.


Cena:  890 PLN (brutto)


Kurs dietetyka zaawansowany w Wrocław


Kurs dietetyki zaawansowany to kolejny etap szkolenia z dietetyki (prowadzonym we Wrocławiu), przeznaczony dla osób, które posiadają podstawową wiedzę z zakresu dietetyki i chcą zdobyć przygotowanie do zawodu dietetyka. Po ukończeniu cyklu szkoleń, kursant posiada kwalifikacje do komponowania diet i zaleceń dietetycznych oraz do indywidualnego prowadzenia pacjenta w różnych stanach chorobowych. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje dostęp do programu komputerowego do układania diet i wskazówki jak z niego korzystać i w pełni wykorzystać jego możliwości.


Cena: 890 PLN (brutto)


Akademia Dietetyki – Specjalistyczna instytucja szkoleniowa działająca na rynku kursów edukacyjnych w całej Polsce (m.in. we Wrocławiu) od ponad 10 lat. Bogata oferta obejmuje: kursy stacjonarne i internetowe, kursy na poziomie podstawowym, zaawansowanym i specjalistycznym. Przyznanie Akademii Dietetyki Akredytacji Kuratorium Oświaty umożliwia placówce wydawania zaświadczeń na wzorach  Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz dyplomów potwierdzających przygotowanie do zawodu dietetyka, honorowanych zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej.


 


Dietetyka Wrocław - aktualne terminy kursów dietetyki:


https://www.akademiadietetyki.pl/wroclaw/


Akademia Dietetyki we Wrocławiu
50-335 Wrocław
ul. Sienkiewicza 6A


tel. 71 707 00 08
mail: biuro@akademiadietetyki.pl